WCB5JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WCB5JB10R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 5W 5% AXIAL
Datasheety: 1.WCB5JB10R0.pdf2.WCB5JB10R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace WCB5JB10R0
Part Number WCB5JB10R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10 OHM 5W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 127702 pcs Datový list 1.WCB5JB10R0.pdf2.WCB5JB10R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Série WCB Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 10 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound