VM5JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM5JB1R00 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VM5JB1R00
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERM WW 5W 1 OHM 5% VERT
Datasheety: 1.VM5JB1R00.pdf2.VM5JB1R00.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace VM5JB1R00
Part Number VM5JB1R00 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CERM WW 5W 1 OHM 5% VERT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 585453 pcs Datový list 1.VM5JB1R00.pdf2.VM5JB1R00.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±300ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Série VM Režim panel 1 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména VM 5 1 5% B
VM515%B
VM515%B-ND
VM51JB
VM51JB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.024" (26.00mm)
Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovost -
Detailní popis 1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Složení Wirewound