TR100JBC100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TR100JBC100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 100W 5% TO247-2
Datasheety: TR100JBC100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
105 pcs
  • Zpráva
Specifikace TR100JBC100R
Part Number TR100JBC100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 100W 5% TO247-2 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18908 pcs Datový list TR100JBC100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package TO-247 Velikost / Rozměry 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Série TR Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 100W Obal Bulk
Paket / krabice TO-247-2 Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.825" (20.96mm) Funkce Moisture Resistant, Non-Inductive
Poruchovost - Detailní popis 100 Ohms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film