SP3AJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SP3AJT100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP3AJT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES FUSE 100 OHM 4W 5% UL AXIAL
Datasheety: 1.SP3AJT100R.pdf2.SP3AJT100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SP3AJT100R
Part Number SP3AJT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES FUSE 100 OHM 4W 5% UL AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 366658 pcs Datový list 1.SP3AJT100R.pdf2.SP3AJT100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Série SP Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména SP3AJT100RTR
Provozní teplota -55°C ~ 350°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Fusible, Safety Poruchovost -
Detailní popis 100 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Fusible, Safety Wirewound Složení Wirewound