SM6227FT357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT357R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SM6227FT357R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 357 OHM 1% 3W 6227
Datasheety: 1.SM6227FT357R.pdf2.SM6227FT357R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace SM6227FT357R
Part Number SM6227FT357R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 357 OHM 1% 3W 6227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 113893 pcs Datový list 1.SM6227FT357R.pdf2.SM6227FT357R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 6227 Velikost / Rozměry 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Série SM Režim panel 357 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6227 J-Lead Ostatní jména SM 3 357 1% R