SM4124FTR698
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR698 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SM4124FTR698
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.698 OHM 1% 2W 4124
Datasheety: 1.SM4124FTR698.pdf2.SM4124FTR698.pdf
  • Zpráva
Specifikace SM4124FTR698
Part Number SM4124FTR698 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.698 OHM 1% 2W 4124 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 135689 pcs Datový list 1.SM4124FTR698.pdf2.SM4124FTR698.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 4124 Velikost / Rozměry 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Série SM Režim panel 698 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4124 J-Lead Ostatní jména SM 2 0.698 1% R