SM4124FT232R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT232R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SM4124FT232R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 232 OHM 1% 2W 4124
Datasheety: 1.SM4124FT232R.pdf2.SM4124FT232R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace SM4124FT232R
Part Number SM4124FT232R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 232 OHM 1% 2W 4124 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 169207 pcs Datový list 1.SM4124FT232R.pdf2.SM4124FT232R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 4124 Velikost / Rozměry 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Série SM Režim panel 232 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4124 J-Lead Ostatní jména SM 2 232 1% R