SM2615FT357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT357R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SM2615FT357R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 357 OHM 1% 1W 2615
Datasheety: 1.SM2615FT357R.pdf2.SM2615FT357R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SM2615FT357R
Part Number SM2615FT357R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 357 OHM 1% 1W 2615 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 154415 pcs Datový list 1.SM2615FT357R.pdf2.SM2615FT357R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2615 Velikost / Rozměry 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Série SM Režim panel 357 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2615 J-Lead Ostatní jména SM 1 357 1% R