RVC2512JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2512JT100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RVC2512JT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 5% 1W 2512
Datasheety: 1.RVC2512JT100R.pdf2.RVC2512JT100R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RVC2512JT100R
Part Number RVC2512JT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 5% 1W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 313086 pcs Datový list 1.RVC2512JT100R.pdf2.RVC2512JT100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Série RVC Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména RVC 2512 100 5% R