RVC2512FT499R
Přehled produktu
Part Number: RVC2512FT499R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 499 OHM 1% 1W 2512
Datasheety: RVC2512FT499R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RVC2512FT499R
Part Number RVC2512FT499R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 499 OHM 1% 1W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 292330 pcs Datový list RVC2512FT499R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Série RVC Režim panel 499 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 499 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film