RVC2010FT10K0
Přehled produktu
Part Number: RVC2010FT10K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 1% 1/2W 2010
Datasheety: RVC2010FT10K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RVC2010FT10K0
Part Number RVC2010FT10K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10K OHM 1% 1/2W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 498421 pcs Datový list RVC2010FT10K0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Série RVC Režim panel 10 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 10 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film