RVC1206JT360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RVC1206JT360R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 5% 1/4W 1206
Datasheety: RVC1206JT360R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RVC1206JT360R
Part Number RVC1206JT360R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 360 OHM 5% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1110395 pcs Datový list RVC1206JT360R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Série RVC Režim panel 360 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 360 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film