RVC1206FT1M50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC1206FT1M50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RVC1206FT1M50
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.5M OHM 1% 1/4W 1206
Datasheety: 1.RVC1206FT1M50.pdf2.RVC1206FT1M50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RVC1206FT1M50
Part Number RVC1206FT1M50 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.5M OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1168309 pcs Datový list 1.RVC1206FT1M50.pdf2.RVC1206FT1M50.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Série RVC Režim panel 1.5 MOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména RVC 1206 1.5M 1% R