RSPF3JT130R
Přehled produktu
Part Number: RSPF3JT130R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 130 OHM 3W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSPF3JT130R.pdf2.RSPF3JT130R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSPF3JT130R
Part Number RSPF3JT130R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 130 OHM 3W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 616567 pcs Datový list 1.RSPF3JT130R.pdf2.RSPF3JT130R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -200/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSPF Režim panel 130 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 130 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film