RSPF3JA2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSPF3JA2K20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSPF3JA2K20.pdf2.RSPF3JA2K20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSPF3JA2K20
Part Number RSPF3JA2K20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 393909 pcs Datový list 1.RSPF3JA2K20.pdf2.RSPF3JA2K20.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -200/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSPF Režim panel 2.2 kOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSPF 3 2.2K 5% T