RSPF2JA10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSPF2JA10R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSPF2JA10R0.pdf2.RSPF2JA10R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSPF2JA10R0
Part Number RSPF2JA10R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1089405 pcs Datový list 1.RSPF2JA10R0.pdf2.RSPF2JA10R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -200/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Série RSPF Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSPF 2 10 5% T