RSPF2FT51R1
Přehled produktu
Part Number: RSPF2FT51R1
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 51.1 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSPF2FT51R1.pdf2.RSPF2FT51R1.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSPF2FT51R1
Part Number RSPF2FT51R1 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 51.1 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 780884 pcs Datový list 1.RSPF2FT51R1.pdf2.RSPF2FT51R1.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -200/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Série RSPF Režim panel 51.1 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSPF 2 51.1 1% R