RSPF2FT1K78
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSPF2FT1K78
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.78K OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSPF2FT1K78.pdf2.RSPF2FT1K78.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSPF2FT1K78
Part Number RSPF2FT1K78 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.78K OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 721206 pcs Datový list 1.RSPF2FT1K78.pdf2.RSPF2FT1K78.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -200/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Série RSPF Režim panel 1.78 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSPF 2 1.78K 1% R