RSPF12JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSPF12JT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSPF12JT100R.pdf2.RSPF12JT100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSPF12JT100R
Part Number RSPF12JT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2463232 pcs Datový list 1.RSPF12JT100R.pdf2.RSPF12JT100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -200/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série RSPF Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 100 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film