RSMF5JB75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JB75R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF5JB75R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 75 OHM 5W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF5JB75R0.pdf2.RSMF5JB75R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSMF5JB75R0
Part Number RSMF5JB75R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 75 OHM 5W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 220456 pcs Datový list 1.RSMF5JB75R0.pdf2.RSMF5JB75R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Série RSMF Režim panel 75 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 5 75 5% A