RSMF3FT232R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT232R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF3FT232R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 232 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF3FT232R.pdf2.RSMF3FT232R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF3FT232R
Part Number RSMF3FT232R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 232 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 524995 pcs Datový list 1.RSMF3FT232R.pdf2.RSMF3FT232R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSMF Režim panel 232 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 235°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Poruchovost - Detailní popis 232 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film