RSMF2JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2JT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2JT100R.pdf2.RSMF2JT100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF2JT100R
Part Number RSMF2JT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2722289 pcs Datový list 1.RSMF2JT100R.pdf2.RSMF2JT100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSMF 2 100 5% R