RSMF2JB1R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB1R50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2JB1R50
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.5 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2JB1R50.pdf2.RSMF2JB1R50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF2JB1R50
Part Number RSMF2JB1R50 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.5 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1873625 pcs Datový list 1.RSMF2JB1R50.pdf2.RSMF2JB1R50.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 1.5 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 2 1.5 5% A