RSMF2JB12R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB12R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2JB12R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 12 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2JB12R0.pdf2.RSMF2JB12R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF2JB12R0
Part Number RSMF2JB12R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 12 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1986026 pcs Datový list 1.RSMF2JB12R0.pdf2.RSMF2JB12R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 12 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 2 12 5% A