RSMF2JA910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JA910R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2JA910R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 910 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2JA910R.pdf2.RSMF2JA910R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF2JA910R
Part Number RSMF2JA910R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 910 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1892650 pcs Datový list 1.RSMF2JA910R.pdf2.RSMF2JA910R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 910 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 235°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Poruchovost - Detailní popis 910 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film