RSMF2FTR274
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FTR274 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2FTR274
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.274 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2FTR274.pdf2.RSMF2FTR274.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF2FTR274
Part Number RSMF2FTR274 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.274 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 592299 pcs Datový list 1.RSMF2FTR274.pdf2.RSMF2FTR274.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 274 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 2 0.274 1% R