RSMF2FT63R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT63R4 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2FT63R4
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 63.4 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2FT63R4.pdf2.RSMF2FT63R4.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSMF2FT63R4
Part Number RSMF2FT63R4 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 63.4 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1080967 pcs Datový list 1.RSMF2FT63R4.pdf2.RSMF2FT63R4.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 63.4 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 2 63.4 1% R