RSMF2FT499R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT499R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2FT499R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 499 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2FT499R.pdf2.RSMF2FT499R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSMF2FT499R
Part Number RSMF2FT499R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 499 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1059672 pcs Datový list 1.RSMF2FT499R.pdf2.RSMF2FT499R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 499 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 235°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Poruchovost - Detailní popis 499 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film