RSMF2FT24R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT24R9 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2FT24R9
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 24.9 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2FT24R9.pdf2.RSMF2FT24R9.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF2FT24R9
Part Number RSMF2FT24R9 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 24.9 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1097619 pcs Datový list 1.RSMF2FT24R9.pdf2.RSMF2FT24R9.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 24.9 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 2 24.9 1% R