RSMF2FT220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT220R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2FT220R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 220 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2FT220R.pdf2.RSMF2FT220R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSMF2FT220R
Part Number RSMF2FT220R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 220 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1140475 pcs Datový list 1.RSMF2FT220R.pdf2.RSMF2FT220R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 220 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSMF 2 220 1% R