RSMF2FB2K49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB2K49 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2FB2K49
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.49K OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2FB2K49.pdf2.RSMF2FB2K49.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF2FB2K49
Part Number RSMF2FB2K49 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.49K OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1036405 pcs Datový list 1.RSMF2FB2K49.pdf2.RSMF2FB2K49.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 2.49 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 2 2.49K 1% A