RSMF2FB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF2FB100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF2FB100R.pdf2.RSMF2FB100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF2FB100R
Part Number RSMF2FB100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1022110 pcs Datový list 1.RSMF2FB100R.pdf2.RSMF2FB100R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSMF Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 2 100 1% A