RSMF1JB360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB360R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF1JB360R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF1JB360R.pdf2.RSMF1JB360R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF1JB360R
Part Number RSMF1JB360R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 360 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2195332 pcs Datový list 1.RSMF1JB360R.pdf2.RSMF1JB360R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Série RSMF Režim panel 360 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 1 360 5% A
RSM 1 360 5% A-ND