RSMF1FT243R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT243R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF1FT243R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 243 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF1FT243R.pdf2.RSMF1FT243R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF1FT243R
Part Number RSMF1FT243R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 243 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1672437 pcs Datový list 1.RSMF1FT243R.pdf2.RSMF1FT243R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Série RSMF Režim panel 243 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 1 243 1% R
RSM 1 243 1% R-ND