RSMF12JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JB100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF12JB100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF12JB100R.pdf2.RSMF12JB100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF12JB100R
Part Number RSMF12JB100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3865792 pcs Datový list 1.RSMF12JB100R.pdf2.RSMF12JB100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série RSMF Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 1/2 100 5% A
RSM 1/2 100 5% A-ND