RSMF12FTR511
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12FTR511 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSMF12FTR511
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.511 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSMF12FTR511.pdf2.RSMF12FTR511.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSMF12FTR511
Part Number RSMF12FTR511 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.511 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1229514 pcs Datový list 1.RSMF12FTR511.pdf2.RSMF12FTR511.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série RSMF Režim panel 511 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSM 1/2 0.511 1% R
RSM 1/2 0.511 1% R-ND