RSF3JT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT82K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF3JT82K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 3W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSF3JT82K0.pdf2.RSF3JT82K0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF3JT82K0
Part Number RSF3JT82K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 82K OHM 3W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 466780 pcs Datový list 1.RSF3JT82K0.pdf2.RSF3JT82K0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Série RSF Režim panel 82 kOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 235°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 82 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film