RSF3FT274R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3FT274R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF3FT274R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 274 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSF3FT274R.pdf2.RSF3FT274R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF3FT274R
Part Number RSF3FT274R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 274 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 220015 pcs Datový list 1.RSF3FT274R.pdf2.RSF3FT274R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Série RSF Režim panel 274 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 3 274 1% R
RS 3 274 1% R-ND
RS32741%R
RS32741%R-ND
RS3274FR
RS3274FR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 274 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film