RSF3FB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3FB100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF3FB100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSF3FB100R.pdf2.RSF3FB100R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF3FB100R
Part Number RSF3FB100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 262603 pcs Datový list 1.RSF3FB100R.pdf2.RSF3FB100R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Série RSF Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 3 100 1% A
RS 3 100 1% A-ND
RS31001%A
RS31001%A-ND
RS3100FA
RS3100FA-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 100 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film