RSF2JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT150R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF2JT150R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSF2JT150R.pdf2.RSF2JT150R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSF2JT150R
Part Number RSF2JT150R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 150 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2624821 pcs Datový list 1.RSF2JT150R.pdf2.RSF2JT150R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSF Režim panel 150 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSF 2 150 5% R
RSF 2 150 5% R-ND