RSF2JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF2JT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSF2JT100R.pdf2.RSF2JT100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSF2JT100R
Part Number RSF2JT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2717018 pcs Datový list 1.RSF2JT100R.pdf2.RSF2JT100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Série RSF Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSF 2 100 5% R
RSF 2 100 5% R-ND