RSF1JB5R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB5R60 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF1JB5R60
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSF1JB5R60.pdf2.RSF1JB5R60.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSF1JB5R60
Part Number RSF1JB5R60 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2311614 pcs Datový list 1.RSF1JB5R60.pdf2.RSF1JB5R60.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSF Režim panel 5.6 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 1 5.6 5% A
RS 1 5.6 5% A-ND
RS15.65%A
RS15.65%A-ND
RS15.6JA
RS15.6JA-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Detailní popis 5.6 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film