RSF1JB100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB100K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF1JB100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSF1JB100K.pdf2.RSF1JB100K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSF1JB100K
Part Number RSF1JB100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100K OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2198639 pcs Datový list 1.RSF1JB100K.pdf2.RSF1JB100K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSF Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 1 100K 5% A
RS 1 100K 5% A-ND
RS1100K5%A
RS1100K5%A-ND
RS1100KJA
RS1100KJA-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 100 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film