RSF1FT412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT412R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF1FT412R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 412 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSF1FT412R.pdf2.RSF1FT412R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSF1FT412R
Part Number RSF1FT412R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 412 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1494140 pcs Datový list 1.RSF1FT412R.pdf2.RSF1FT412R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSF Režim panel 412 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 1 412 1% R
RS 1 412 1% R-ND
RS14121%R
RS14121%R-ND
RS1412FR
RS1412FR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 235°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film