RSF1FB82K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB82K5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF1FB82K5
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82.5K OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSF1FB82K5.pdf2.RSF1FB82K5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSF1FB82K5
Part Number RSF1FB82K5 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 82.5K OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1347179 pcs Datový list 1.RSF1FB82K5.pdf2.RSF1FB82K5.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RSF Režim panel 82.5 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSF 1 82.5K 1% A
RSF 1 82.5K 1% A-ND