RSF12FTR511
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12FTR511 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSF12FTR511
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.511 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RSF12FTR511.pdf2.RSF12FTR511.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSF12FTR511
Part Number RSF12FTR511 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.511 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1041781 pcs Datový list 1.RSF12FTR511.pdf2.RSF12FTR511.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Série RSF Režim panel 511 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RS 1/2 0.511 1% R
RS 1/2 0.511 1% R-ND
RS1/20.5111%R
RS1/20.5111%R-ND
RS1/20.511FR
RS1/20.511FR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 200°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 511 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Složení Metal Oxide Film