RPC2512KT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512KT100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RPC2512KT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 10% 1.5W 2512
Datasheety: 1.RPC2512KT100R.pdf2.RPC2512KT100R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RPC2512KT100R
Part Number RPC2512KT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 10% 1.5W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 412293 pcs Datový list 1.RPC2512KT100R.pdf2.RPC2512KT100R.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Série RPC Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 1.5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména RPC 2512 100 10% R
RPC 2512 100 10% R-ND