RPC2512FT93R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512FT93R1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RPC2512FT93R1
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 93.1 OHM 1% 1.5W 2512
Datasheety: 1.RPC2512FT93R1.pdf2.RPC2512FT93R1.pdf
  • Zpráva
Specifikace RPC2512FT93R1
Part Number RPC2512FT93R1 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 93.1 OHM 1% 1.5W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 293959 pcs Datový list 1.RPC2512FT93R1.pdf2.RPC2512FT93R1.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Série RPC Režim panel 93.1 Ohms
Příkon (W) 1.5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 93.1 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film