RPC2010JT620R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT620R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RPC2010JT620R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 620 OHM 5% 3/4W 2010
Datasheety: 1.RPC2010JT620R.pdf2.RPC2010JT620R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RPC2010JT620R
Part Number RPC2010JT620R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 620 OHM 5% 3/4W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 800225 pcs Datový list 1.RPC2010JT620R.pdf2.RPC2010JT620R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Série RPC Režim panel 620 Ohms
Příkon (W) 0.75W, 3/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména RPC 2010 620 5% R
RPC 2010 620 5% R-ND