RPC1206KT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206KT100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RPC1206KT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 10% 1/3W 1206
Datasheety: 1.RPC1206KT100R.pdf2.RPC1206KT100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RPC1206KT100R
Part Number RPC1206KT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 10% 1/3W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1274254 pcs Datový list 1.RPC1206KT100R.pdf2.RPC1206KT100R.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Série RPC Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména RPC 1206 100 10% R
RPC 1206 100 10% R-ND